Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2014, чоловіки, парний розряд
Відкритий чемпіонат Австралії 2014 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Лукаш Кубот Роберт Ліндстедт | |||||||||
Фіналіст | Ерік Буторак Равен Класен | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–3, 6–3 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2014
Боб і Майк Браяни були чинними чемпіонами, але не змогли захистити свій титул, оскільки в 3-му колі їх здолали Ерік Буторак і Равен Класен.
Лукаш Кубот і Роберт Ліндстедт виграли титул, у фіналі перемігши Буторака і Класена з рахунком 6–3, 6–3.
Сіяні гравці
- 01. Боб Браян / Майк Браян (3 коло)
- 02. Александер Пея / Бруно Соарес (3 коло)
- 03. Давід Марреро / Фернандо Вердаско (2 коло)
- 04. Іван Додіг / Марсело Мело (3 коло)
- 05. Леандер Паес / Радек Штепанек (чвертьфінал)
- 06. Марсель Гранольєрс / Марк Лопес (2 коло)
- 07. Роган Бопанна / Айсам-уль-Хак Куреші (3 коло)
- 08. Деніел Нестор / Ненад Зімоньїч (півфінал)
- 09. Маріуш Фирстенберг / Марцін Матковський (3 коло)
- 10. Жан-Жульєн Роєр / Горія Текеу (2 коло)
- 11. Жульєн Беннето / Едуар Роже-Васслен (3 коло)
- 12. Трет Х'юї / Домінік Інглот (чвертьфінал)
- 13. Мікаель Льодра / Ніколя Маю (півфінал)
- 14. Лукаш Кубот / Роберт Ліндстедт (чемпіони)
- 15. Джеймі Маррей / Джон Пірс (2 коло)
- 16. Сантьяго Гонсалес / Скотт Ліпскі (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||||||||||||||||
Ерік Буторак Равен Класен | 63 | 78 | 6 | ||||||||||||||||
12 | Трет Х'юї Домінік Інглот | 77 | 66 | 4 | |||||||||||||||
Ерік Буторак Равен Класен | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Деніел Нестор Ненад Зімоньїч | 2 | 4 | ||||||||||||||||
WC | Алекс Болт Ендрю Віттінгтон | 2 | 61 | ||||||||||||||||
8 | Деніел Нестор Ненад Зімоньїч | 6 | 77 | ||||||||||||||||
Ерік Буторак Равен Класен | 3 | 3 | |||||||||||||||||
14 | Лукаш Кубот Роберт Ліндстедт | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Макс Мирний Михайло Южний | 4 | 7 | 2 | ||||||||||||||||
14 | Лукаш Кубот Роберт Ліндстедт | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||
14 | Лукаш Кубот Роберт Ліндстедт | 6 | 612 | 6 | |||||||||||||||
13 | Мікаель Льодра Ніколя Маю | 4 | 714 | 3 | |||||||||||||||
5 | Леандер Паес Радек Штепанек | 2 | 64 | ||||||||||||||||
13 | Мікаель Льодра Ніколя Маю | 6 | 77 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Б Браян М Браян | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
П Генлі Дж Маррей | 4 | 63 | 1 | Б Браян М Браян | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Р Гаасе К Кас | 4 | 6 | 7 | Р Гаасе К Кас | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
М Давиденко А Голубєв | 6 | 2 | 5 | 1 | Б Браян М Браян | 69 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | Л Г'юїтт П Рафтер | 4 | 5 | Е Буторак Р Класен | 711 | 6 | |||||||||||||||||||
Е Буторак Р Класен | 6 | 7 | Е Буторак Р Класен | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | М Рейд Л Савіль | 64 | 66 | 15 | Дж Маррей Дж Пірс | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
15 | Дж Маррей Дж Пірс | 77 | 78 | Е Буторак Р Класен | 63 | 78 | 6 | ||||||||||||||||||
12 | Т Х'юї Д Інглот | 4 | 6 | 6 | 12 | Т Х'юї Д Інглот | 77 | 66 | 4 | ||||||||||||||||
ХС Кабаль Р Фара | 6 | 4 | 3 | 12 | Т Х'юї Д Інглот | 6 | 65 | 6 | |||||||||||||||||
Т Камке Ф Маєр | 61 | 4 | А Сеппі П Стараче | 3 | 77 | 1 | |||||||||||||||||||
А Сеппі П Стараче | 77 | 6 | 12 | Т Х'юї Д Інглот | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
М Матосевич М Пшисєнжний | 6 | 4 | 0 | 7 | Р Бопанна А-у-Х Куреші | 4 | 61 | ||||||||||||||||||
PR | К Флемінг Р Гатчінс | 4 | 6 | 6 | PR | К Флемінг Р Гатчінс | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
Р Джунейд А Маннаріно | 3 | 6 | 65 | 7 | Р Бопанна А-у-Х Куреші | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Р Бопанна А-у-Х Куреші | 6 | 4 | 77 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | Д Марреро Ф Вердаско | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | Дж Дакворт М Ебдер | 6 | 3 | 2 | 3 | Д Марреро Ф Вердаско | 64 | 3 | |||||||||||||||||
WC | А Болт Е Віттінгтон | 1 | WC | А Болт Е Віттінгтон | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Ю Ноул В Поспішил | 2r | WC | А Болт Е Віттінгтон | 64 | 77 | 7 | |||||||||||||||||||
Д Браун Г Монфіс | 4 | 6 | 4 | П Карреньйо Г Гарсія-Лопес | 77 | 65 | 5 | ||||||||||||||||||
П Карреньйо Г Гарсія-Лопес | 6 | 2 | 6 | П Карреньйо Г Гарсія-Лопес | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
О Марах Ф Мерджа | 6 | 78 | О Марах Ф Мерджа | 63 | 3 | ||||||||||||||||||||
16 | С Гонсалес С Ліпскі | 3 | 66 | WC | А Болт Е Віттінгтон | 2 | 61 | ||||||||||||||||||
9 | М Фирстенберг М Матковський | 7 | 7 | 8 | Д Нестор Н Зімоньїч | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Т Беднарек І Карлович | 5 | 5 | 9 | М Фирстенберг М Матковський | 5 | 7 | 77 | ||||||||||||||||||
Я Ніємінен Д Турсунов | 77 | 6 | Я Ніємінен Д Турсунов | 7 | 5 | 64 | |||||||||||||||||||
А Бегеманн М Еммріх | 63 | 4 | 9 | М Фирстенберг М Матковський | 4 | 77 | 3 | ||||||||||||||||||
М Драганя М Павич | 77 | 6 | 8 | Д Нестор Н Зімоньїч | 6 | 65 | 6 | ||||||||||||||||||
М Жікель Б Пер | 60 | 3 | М Драганя М Павич | 5 | 1 | ||||||||||||||||||||
Б Беккер Д Брандс | 4 | 3 | 8 | Д Нестор Н Зімоньїч | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | Д Нестор Н Зімоньїч | 6 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | М Гранольєрс М Лопес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
С Грот Дж-П Сміт | 4 | 4 | 6 | М Гранольєрс М Лопес | 6 | 3 | 63 | ||||||||||||||||||
Н Монро О Себаллос | 3 | 67 | М Мирний М Южний | 4 | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
М Мирний М Южний | 6 | 79 | М Мирний М Южний | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
Ю Брунстрем Ф Нільсен | 6 | 6 | 11 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 2 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
Є-С Лу Д Шаран | 2 | 4 | Ю Брунстрем Ф Нільсен | 6 | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
М Єлгін Д Істомін | 2 | 4 | 11 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 0 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
11 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 6 | 6 | М Мирний М Южний | 4 | 7 | 2 | ||||||||||||||||||
14 | Л Кубот Р Ліндстедт | 6 | 6 | 14 | Л Кубот Р Ліндстедт | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
Ф Дельбоніс А Рамос | 3 | 2 | 14 | Л Кубот Р Ліндстедт | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Берлок А Гонсалес | 7 | 3 | 4 | WC | Б Мітчелл Дж Томпсон | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | Б Мітчелл Дж Томпсон | 5 | 6 | 6 | 14 | Л Кубот Р Ліндстедт | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
С Болеллі Ф Фоніні | 6 | 7 | 4 | І Додіг М Мело | 7 | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
Р Гаррісон С Кверрі | 2 | 5 | С Болеллі Ф Фоніні | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | К Гуччоне Т Коккінакіс | 5 | 65 | 4 | І Додіг М Мело | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
4 | І Додіг М Мело | 7 | 77 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Л Паес Р Штепанек | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Л Длуги Л Росол | 4 | 1 | 5 | Л Паес Р Штепанек | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Д Браччалі О Долгополов | 77 | 4 | 6 | Д Браччалі О Долгополов | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
PR | Дж Ерліх Е Рам | 64 | 6 | 3 | 5 | Л Паес Р Штепанек | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Ю Бгамбрі М Вінус | 6 | 7 | WC | Ю Бгамбрі М Вінус | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Р Ботіста-Ахут Д Хімено-Травер | 2 | 5 | WC | Ю Бгамбрі М Вінус | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Габашвілі М Кукушкін | 2 | 5 | 10 | Ж-Ж Роє Х Текеу | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
10 | Ж-Ж Роє Х Текеу | 6 | 7 | 5 | Л Паес Р Штепанек | 2 | 64 | ||||||||||||||||||
13 | М Льодра Н Маю | 6 | 7 | 13 | М Льодра Н Маю | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
П Андухар Л Маєр | 3 | 5 | 13 | М Льодра Н Маю | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
Дж Гута Ґалунґ І Сійслінґ | 6 | 65 | 2 | Ф Освальд З Штадлер | 65 | 62 | |||||||||||||||||||
Ф Освальд З Штадлер | 3 | 77 | 6 | 13 | М Льодра Н Маю | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
М Бгупаті Р Рам | 4 | 6 | 6 | 2 | А Пея Б Соарес | 64 | 4 | ||||||||||||||||||
С Хіральдо Ж Соуза | 6 | 3 | 4 | М Бгупаті Р Рам | 4 | 67 | |||||||||||||||||||
Ф Лопес А Са | 4 | 4 | 2 | А Пея Б Соарес | 6 | 79 | |||||||||||||||||||
2 | А Пея Б Соарес | 6 | 6 |
Примітки
Посилання
- Шаблон:ITF male tournament details
- Draw
- Main Draw
|
Портал «Теніс» Портал «Спорт» |