Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004
Kanovaren is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene.
Slalom
Heren
K1
rang | sporter | land | punten |
---|---|---|---|
1 | Benoît Peschier | FRA | 187.96 |
2 | Campbell Walsh | GBR | 190.17 |
3 | Fabien Lefèvre | FRA | 190.99 |
4 | David Ford | CAN | 192.58 |
5 | Thomas Schmidt | GER | 192.93 |
6 | Scott Parsons | USA | 194.76 |
7 | Grzegorz Polaczyk | POL | 196.57 |
8 | Sam Oud | NED | 197.28 |
C1
rang | sporter | land | punten |
---|---|---|---|
1 | Tony Estanguet | FRA | 189.16 |
2 | Michal Martikán | SVK | 189.28 |
3 | Stefan Pfannmöller | GER | 191.56 |
4 | Robin Bell | AUS | 192.83 |
5 | Tomáš Indruch | CZE | 192.28 |
6 | Simeon Hočevar | SLO | 199.78 |
7 | Jordi Sangrá Gilbert | ESP | 200.41 |
8 | Stuart McIntosh | GBR | 211.19 |
C2
rang | sporters | land | punten |
---|---|---|---|
1 | Pavol Hochschorner Peter Hochschorner | SVK | 207.16 |
2 | Marcus Becker Stefan Henze | GER | 210.98 |
3 | Jaroslav Volf Ondřej Štěpánek | CZE | 212.98 |
4 | Christian Bahmann Michael Senft | GER | 213.45 |
5 | Philippe Quemerais Yann le Pennec | FRA | 216.79 |
6 | Andrea Benetti Erik Masoero | ITA | 220.06 |
7 | Marek Jiras Tomáš Máder | CZE | 110.35 |
8 | Matthew Taylor Joseph Jacobi | USA | 111.14 |
Dames
K1
rang | sporter | land | punten |
---|---|---|---|
1 | Elena Kaliská | SVK | 210.03 |
2 | Rebecca Giddens | USA | 214.62 |
3 | Helen Reeves | GBR | 218.77 |
4 | Peggy Dickens | FRA | 218.80 |
5 | Štěpánka Hilgertová | CZE | 220.75 |
6 | Nagwa el Desouki | SUI | 225.04 |
7 | Louise Natoli | AUS | 227.44 |
8 | Maria Cristina Giai Pron | ITA | 229.36 |
Vlakwater
Heren
K1 500 m
rang | sporter | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Adam van Koeverden | CAN | 1:37.919 |
2 | Nathan Baggaley | AUS | 1:38.467 |
3 | Ian Wynne | GBR | 1:38.547 |
4 | Eirik Verås Larsen | NOR | 1:38.667 |
5 | Ákos Vereckei | HUN | 1:39.315 |
6 | Lutz Altepost | GER | 1:39.647 |
7 | Bâbak Amir-Tahmasseb | FRA | 1:40.187 |
8 | Javier Andrés Correa | ARG | 1:40.639 |
9 | Andrea Facchin | ITA | 1:41.575 |
K1 1000 m
rang | sporter | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Eirik Verås Larsen | NOR | 3:25.897 |
2 | Ben Fouhy | NZL | 3:27.413 |
3 | Adam van Koeverden | CAN | 3:28.218 |
4 | Nathan Baggaley | AUS | 3:28.310 |
5 | Tim Brabants | GBR | 3:30.553 |
6 | Roland Kökény | HUN | 3:31.121 |
7 | Emanuel Silva | POR | 3:33.862 |
8 | Björn Goldschmidt | GER | 3:34.381 |
9 | Roei Yellin | ISR | 3:43.485 |
K2 500 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ronald Rauhe Tim Wieskötter | GER | 1:27.040 |
2 | Clint Robinson Nathan Baggaley | AUS | 1:27.920 |
3 | Roman Petroesjenko Vadim Machnev | BLR | 1:27.996 |
4 | Marek Twardowski Adam Wysocki | POL | 1:28.048 |
5 | Zoltán Kammerer Botond Storcz | HUN | 1:29.096 |
6 | Damián Vindel Francisco Llera | ESP | 1:29.532 |
7 | Alvydas Duonėla Egidijus Balčiūnas | LTU | 1:29.868 |
8 | Antonio Rossi Beniamino Bonomi | ITA | 1:30.804 |
9 | Anatoli Tisjtsjenko Vladimir Groesjichin | RUS | 1:31.048 |
K2 1000 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Markus Oscarsson Henrik Nilsson | SWE | 3:18.420 |
2 | Antonio Rossi Beniamino Bonomi | ITA | 3:19.484 |
3 | Eirik Verås Larsen Nils Olav Fjeldheim | NOR | 3:19.528 |
4 | Daniel Collins David Rhodes | AUS | 3:19.956 |
5 | Wouter D'Haene Bob Maesen | BEL | 3:20.196 |
6 | Jan Schäfer Marco Herszel | GER | 3:20.548 |
7 | Ian Wynne Paul Darby-Dowman | GBR | 3:20.848 |
8 | Ben Fouhy Steven Ferguson | NZL | 3:21.336 |
9 | Zoltán Benkő István Beé | HUN | 3:27.996 |
K4 1000 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Zoltán Kammerer Botond Storcz Ákos Vereckei Gábor Horváth | HUN | 2:56.919 |
2 | Andreas Ihle Mark Zabel Björn Bach Stefan Ulm | GER | 2:58.659 |
3 | Richard Riszdorfer Michal Riszdorfer Erik Vlček Juraj Bača | SVK | 2:59.314 |
4 | Milko Kazanov Ivan Christov Petar Merkov Jordan Jordanow | BUL | 2:59.622 |
5 | Jacob Lorentz Norenberg Alexander Wefald Andreas Gjersøe Mattis Næss | NOR | 3:01.698 |
6 | Roman Petroesjenko Aleksej Abalmasov Demian Toertsjin Vadim Machnev | BLR | 3:02.419 |
7 | Marian Baban Alexandru Bogdan Ceauşu Vasile Curuzan-Corneli Ştefan Vasile | ROU | 3:03.107 |
8 | Tomasz Mendelski Rafał Głażewski Adam Seroczyński Dariusz Białkowski | POL | 3:03.562 |
9 | Steven Jorens Richard Dober Ryan Cuthbert Andrew Willows | CAN | 3:07.714 |
C1 500 m
rang | sporter | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Andreas Dittmer | GER | 1:46.383 |
2 | David Cal Figueroa | ESP | 1:46.723 |
3 | Maksim Opalev | RUS | 1:47.767 |
4 | Aleksandr Zjoekoeski | BLR | 1:47.903 |
5 | Martin Doktor | CZE | 1:47.999 |
6 | Richard Dalton | CAN | 1:48.103 |
7 | Márton Joób | HUN | 1:48.195 |
8 | Stanimir Atanasov | BUL | 1:49.759 |
9 | Wang Bing | CHN | 1:49.903 |
C1 1000 m
rang | sporter | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | David Cal Figueroa | ESP | 3:46.201 |
2 | Andreas Dittmer | GER | 3:46.721 |
3 | Attila Vajda | HUN | 3:49.025 |
4 | Martin Doktor | CZE | 3:50.405 |
5 | Stephen Giles | CAN | 3:51.457 |
6 | Dagnis Vinogradovs | LAT | 3:53.537 |
7 | Marián Ostrčil | SVK | 3:54.629 |
8 | Karel Aguilar Chacon | CUB | 3:54.957 |
9 | Konstantin Fomitsjev | RUS | 3:55.773 |
C2 500 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Meng Guanliang Yang Wenjun | CHN | 1:40.278 |
2 | Ibrahim Rojas Blanco Ledys Frank Balceiro Pajón | CUB | 1:40.350 |
3 | Aleksandr Kostoglod Aleksandr Kovalev | RUS | 1:40.442 |
4 | Silviu Simioncencu Florin Popescu | ROU | 1:40.618 |
5 | Christian Gille Tomasz Wylenzek | GER | 1:40.802 |
6 | Aleksandr Koerliandtsjik Aleksandr Bagdanovitsj | BLR | 1:40.858 |
7 | György Kozmann György Kolonics | HUN | 1:41.138 |
8 | Attila Buday Tamas Buday | CAN | 1:41.210 |
9 | Paweł Baraszkiewicz Daniel Jędraszko | POL | 1:42.046 |
C2 1000 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Christian Gille Tomasz Wylenzek | GER | 3:41.802 |
2 | Aleksandr Kostoglod Aleksandr Kovalev | RUS | 3:42.990 |
3 | György Kozmann György Kolonics | HUN | 3:43.106 |
4 | Silviu Simioncencu Florin Popescu | ROU | 3:43.858 |
5 | Michał Śliwiński Łukasz Woszczyński | POL | 3:44.338 |
6 | Richard Dalton Michael Scarola | CAN | 3:45.638 |
7 | José Alfredo Bea Garcia David Mascato García | ESP | 3:45.766 |
8 | Ibrahim Rojas Blanco Ledys Frank Balceiro Pajón | CUB | 3:50.346 |
9 | Meng Guanliang Yang Wenjun | CHN | 3:52.926 |
Dames
K1 500 m
rang | sporter | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Natasa Janics | HUN | 1:47.741 |
2 | Josefa Idem | ITA | 1:49.729 |
3 | Caroline Brunet | CAN | 1:50.601 |
4 | Katrin Wagner | GER | 1:52.557 |
5 | Marcela Erbanová | SVK | 1:52.685 |
6 | Larissa Peisakhovitch | ISR | 1:53.089 |
7 | Lucy Hardy | GBR | 1:53.717 |
8 | Jenni Honkanen | FIN | 1:53.937 |
9 | Li Ting | CHN | 1:54.473 |
K2 500 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Katalin Kovács Natasa Janics | HUN | 1:38.101 |
2 | Birgit Fischer Carolin Leonhardt | GER | 1:39.533 |
3 | Aneta Pastuszka Beatą Sokołowska-Kulesza | POL | 1:40.077 |
4 | Xu Linbei Zhong Hongyan | CHN | 1:40.913 |
5 | Beatriz Manchón Portillo María Teresa Portela Rivas | ESP | 1:42.409 |
6 | Deljana Datsjeva Bonka Pindzjeva | BUL | 1:42.553 |
7 | Caroline Brunet Mylanie Barré | CAN | 1:42.833 |
8 | Sofia Paldanius Anna Karlsson | SWE | 1:43.077 |
9 | Anna Poetsjkova Jelena Bet | BLR | 1:43.729 |
K4 500 m
rang | sporters | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Birgit Fischer Maike Nollen Katrin Wagner Carolin Leonhardt | GER | 1:34.340 |
2 | Katalin Kovács Szilvia Szabó Erzsébet Viski Kinga Bóta | HUN | 1:34.536 |
3 | Inna Osypenko Tetjana Semykina Hanna Balabanova Olena Tsjerevatova | UKR | 1:36.192 |
4 | Karolina Sadalska Joanna Skowroń Małgorzata Czajczyńska Aneta Białkowska | POL | 1:36.376 |
5 | María Isabel García Suárez Beatriz Manchón Portillo Jana Smidakova Krompolcova María Teresa Portela Rivas | ESP | 1:37.908 |
6 | Chantal Meek Amanda Rankin Kate Barclay Lisa Oldenhof | AUS | 1:38.116 |
7 | Xu Linbei Zhong Hongyan He Jing Gao Yi | CHN | 1:38.144 |
8 | Karen Furneaux Carrie Lightbound Kamini Jain Jillian D'Alessio | CAN | 1:39.952 |
9 | Shinobu Kitamoto Yumiko Suzuki Mikiko Takeya Miho Adachi | JPN | 1:40.188 |
Medaillespiegel
rang | land | 1 goud | 2 zilver | 3 brons | totaal |
---|---|---|---|---|---|
1 | Duitsland | 4 | 4 | 1 | 9 |
2 | Hongarije | 3 | 1 | 2 | 6 |
3 | Slowakije | 2 | 1 | 1 | 4 |
4 | Frankrijk | 2 | 0 | 1 | 3 |
5 | Spanje | 1 | 1 | 0 | 2 |
6 | Canada | 1 | 0 | 2 | 3 |
7 | Noorwegen | 1 | 0 | 1 | 2 |
8 | China | 1 | 0 | 0 | 1 |
Zweden | 1 | 0 | 0 | 1 | |
10 | Australië | 0 | 2 | 0 | 2 |
Italië | 0 | 2 | 0 | 2 | |
12 | Groot-Brittannië | 0 | 1 | 2 | 3 |
Rusland | 0 | 1 | 2 | 3 | |
14 | Cuba | 0 | 1 | 0 | 1 |
Nieuw-Zeeland | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Verenigde Staten | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | Oekraïne | 0 | 0 | 1 | 1 |
Polen | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Tsjechië | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Wit-Rusland | 0 | 0 | 1 | 1 | |
totaal | 16 | 16 | 16 | 48 |